Dövme düzeltme, dövme kapatma ve dövme silme işlemleri

dovme_silme_soldurma_tattoobrothers

Tattoobrothers dövme stüdyomuzda dövme kapatma, dövme soldurma ve ve dövme düzeltme işlemleri uzun yıllardır başarıyla yapılmaktadır. Dövme düzeltme konusunda sıkça tercih ediliyor olmamızın başlıca nedeni, düzeltme ya da kapatma işlemleri yaptıranların bu konuda tavsiyeleri olmuştur. daha önceden yapılmış ancak sizi şu anda mutsuz eden bir dövmeniz varsa dövmenize ait fotoğrafı Whatsapp üzerinden 0532 354 67 26 No’lu telefona yollayarak geniş bilgi alabilirsiniz.

Bize bu konuda zaferpro@gmail.com e-maili üzerinden ya da numaramızı direk arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Dövme düzeltme işlemlerinin yanı sıra, üzerini başka bir dövme ile kapatmak istediğiniz dövmeler için dövme soldurma işlemi da yapmaktayız. Bu işlem tamamen doğal içerikle dövme yapma işlemi gibi yapılmaktadır. Seans sonrası 15 gün içinde dövmeniz üzerinde belirgin bir solma oluşmaktadır.

Dövme silme – soldurma işlemine ait fotoğraf.

dovme_silme_soldurma_tattoobrothersBu işlemden sonra koyu renkli dövmelerin rengi açılacak ve üzerine kapatma dövme işlemi uygulanabilecek duruma gelecektir. Seans sayısı dövme büyüklüğüne ve koyuluğuna göre değişiklik göstermektedir. Dövme soldurma işlemi lazer ile dövme silme işleminden çok daha acısız ve ekonomiktir.
Soldaki örnek fotoğrafta görülen çalışma Tattoobrothers dövme stüdyosu tarafından yapılmıştır. Doğal dövme silme ve soldurma içerikli formül sadece stüdyomuzda kullanılmakta olan özel bir formüldür. İçeriği % 100 doğaldır.

Bilgi ve fiyat almak için whatsapp üzerinden ( 0532 354 67 26 ) bize dövmenizin fotoğrafını yollamanız yeterlidir.

Dövme çalışmalarımızı görmek için : https://www.instagram.com/tattoobrothers/

Instagram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir